Celebrity v salonu Inka
Celebrity o salonu Inka

 

 

Bude Ornella Štiková chovat třetího Koktu?

Mladou Štikovou jsme zastihli u její dlouholeté kamarádky Inky. I když jsou řadu generací od sebe, s touhle třiaosmdesátiletou dámou si výborně rozumí. „Přišla jsem jí popřát ke knížce Ve jménu pleti, kterou si napsala a vydala sama. Mám ji moc ráda. Na svůj věk vůbec nevypadá. Kamarádi o ní dokonce říkají, že by měla dostat Nobelovu cenu, protože jako první přišla na to, jak vzniká akné. Kdyby byla chlap, řeknu, že je to frajer,“ tvrdí Ornella.

Zdroj: www.super.cz

 

 

.

 

Zdroj: www.super.cz,  Foto: www.super.cz

Gabriela Dvořáková

„Vysadila jsem antikoncepci. Jsem bez partnera, tak ji nepotřebuji, a navíc si myslím, že pro tělo ženy je to ve skutečnosti škodlivá věc. A po jejím vysazení se mi vždy zhorší pleť. Naštěstí už vím, že Inka je výborná a pomůže mi,“ dodala Gábina.

„Gábinka je bytost, kterou si každý hned zamiluje. Za pět minut vám připadá, že ji znáte celý život. Kam se hrabe Angelika, markýza andělů, která přitom byla ztělesněním sexu a krásy,“ tvrdí Inka, kamarádka celebrit, jež používá především biologické přípravky z řas, a mezi jejíž klientky patří třeba i Ornella Štiková, Kateřina Průšová, manželka fotbalisty Baroše či Eliška Bučková i se sestrou.

.

 

 

Zdroj: www.super.cz

Foto: www.super.cz

Eliška Bučková je v šoku. Z její buclaté poďobané sestry je neskutečná kočka

Česká Miss 2009 Eliška Bučková (22) už je na lichotky od mužů kvůli svému dokonalému vzhledu zvyklá. Doteď jí ale bylo líto mladší sestry Štěpánky, která měla pár kil navíc a navíc poďobanou tvář plnou akné. Eliška si ji ale vzala do parády a z ošklivého káčátka je najednou skutečně prvotřídní labuť!

„Štěpánce vyléčila pleť má kamarádka Inka s manželem. Během dvou měsíců ji měla úplně hladkou a bez poskvrny. Opravdu je to fantastická změna. Sestřičce moc pomohli,“ nemůže si vynachválit specialisty ze salonu bojujícího proti akné Bučková.

K proslulé osmdesátileté kosmetoložce Ince chodí ostatně na zázračné procedury celá řada českých ženských celebrit - Anife Vyskočilová, Kateřina Průšová, Zuzana Štěpanovská a další.

.

 

Zdroj: www.super.cz

Budete se bát: Babochlap Naděžda Krupská odhodila ňadra a ukázala se jako muž

„V salónu se ze mě stal opět ošklivý chlap. Ale nelituju toho, protože jsem měl už spoustu zanedbaného akné,“ ušklíbá se Naděžda, která se po procedurách cítí snad i na korunku královny krásy. „Všechny modelky teď bez mrknutí oka strčím do kapsy,“ říká provokativně.

„Naděždě jsme aplikovali některé z řady zbrusu nových výrobků, které fungují na principu metody kmenových buněk. Kvůli nim má nyní znovu hebkou a vyhlazenou pleť. Skoro jak dětskou prdýlku,“ chlubí se jednaosmdesátiletá paní Inka, mezi jejíž klientky s dnes již dokonalou pletí patří i Kateřina Průšová, Eliška Bučková nebo Tereza Barošová. Sama kosmetoložka přes svůj věk nemá na obličeji jedinou vrásku. „Jsem chodící reklama na svůj salón,“ usmívá se.

.

 

Zdroj: www.super.cz

 

 

SUPER.CZ: Šťabajzna Eliška Bučková si už nikdy nesmí sahat na obličej

Modelka a Česká Miss 2008 Eliška Bučková (22) dostala drsný zákaz - nesmí si už nikdy sahat na obličej. Ne že by měla nějakou infekci a hrozilo její rozšíření. To si jen milenka Václava Bárty (31) odskočila na kosmetiku a vrátila se i se zákazem ohmatávat si svůj rozkošný obličejík.

Eliška už měla po krk toho, jak je její pleť neustále namáhána tunami make-upu, a tak se rozhodla dopřát si trochu toho odpočinku a luxusu. Do kosmetologického salónu proto modelka zavítala i se svou starší sestrou Štěpánkou, která trpí akné. "Kateřina Průšová i mnoho dalších modelek hovořilo o perfektní práci finských manželů jako doslova o zázraku, a tak jsem se o tom chtěla sama přesvědčit. Paní Inka je přes krásu pleti opravdovým odborníkem," myslí si Eliška. "Padly jsme si do oka a probraly jsme nejen stav mé pleti, ale i chlapy a lásku," dodává modelka k majitelce salónu v centru Prahy.

"Jsem moc ráda, že jsem mohla tuto krásku poznat osobně, protože je u ní naprosto v souladu jak její výjimečný vzhled, tak skromné a přátelské chování," říká zase Inka, specialistka na hebkou a dokonalou pleť. Modelka u ní podstoupila hloubkové čištění pleti a chce za ní chodit dále. "Paní Inka má ale dvě podmínky – používat pouze její přípravky a nesahat si na obličej. Hlavně ten druhý požadavek se zalíbil mému příteli, který se moc radoval, že teď za mne bude na můj obličej sahat on," uzavřela se smíchem Bučková.

.

 

 

 

 

Zdroj: www.superspy.cz

 

 

 

Mrkněte: Krásná Eliška propadla bílému zázraku

Modelka a Česká Miss 2008 Eliška Bučková (22) je krásná, a právě proto o sebe musí dbát daleko více než nějaká holka ošklivá. To dá rozum.

Krásná Eliška svou krásnou pleť kvůli práci strašně zatěžuje. Tunami make-upu a líčidel, což zná každá krásná holka, ale jak už říkaly naše babičky, pro krásu se musí trpět.

Jenže Eliška už toho začala mít plné zuby a rozhodla se, že svou tvářičku tentokrát nechá hýčkat.

Krásná kolegyně modelka Katka Průšová jí poradila, aby rozhodně navštívila kosmetologický Salon Inka, který vedou jistí finští manželé, jejichž ruce jsou prý doslova přímo zázračné.

 

 

 

 

Zdroj: www.elitaajelita.cz

RECEPT NA ŠPATNOU PLEŤ MAJÍ V SALONU INKA

Česká Miss a modelka Eliška Bučková v proslulém kosmetologickém Salonu Inka na Staroměstském náměstí v Praze podstoupila speciální proceduru s názvem "hloubkové čištění pleti". Majitelka salonu, paní Inka, je známá tím, že napomáhá nejen stovkám svých klientů, ale i předním českým modelkám v tom, aby měly sametový obličej bez poskvrnky.

 

 

Zdroj: www.super.cz

Krásná manželka fotbalisty Milana Baroše ukázala své těhotenské břicho jen pár dnů před porodem

Tereza žila až do poslední chvíle před porodem se svým mužem a dnes již dvouletým synem Patrikem v Turecku. Vzhledem k tamnímu slunečnému počasí ji proto trápí větší pigmentace pleti. "Terezce jsme pomohli a z větší části její potíže odstranili. Myslím, že chlapeček bude chtít na svět co nejdříve, aby konečně uviděl svou krásnou maminku," směje se kosmetoložka Barošové paní Inka, která ve svém salónu často hostí i další celebrity, například Kateřinu Průšovou nebo světovou tenistku Ivetu Benešovou.

.

 

Zdroj: www.super.cz

.

 

Průšová se už zas usmívá :)

Zdroj: www.super.cz

.

 

Trvající stresy se odrazily na stavu pleti Katky. Proto jsme Katku zastihly v salonu Inka, kam přišla se zkrášlit.

Zdroj: www.blesk.cz

.

 

Prima TV: Průšová a Inka

Zdroj: www.iPrima.cz, zkrácená verze ZDE

.

 

Nejkrásnější česká sportovkyně: Bez nalíčení si nechala opravit své akné

Profesionální tenistka Iveta Benešová (28) byla nedávno vyhlášena nejkrásnější českou sportovkyní, ale i ona trpí jistými závažnými problémy ohledně svého vzhledu. Nám se přiznala, že už ji dlouho trápí akné, se kterým se však rozhodla zabojovat jako udatná Amazonka!

Náročné povolání vrcholové sportovkyně ji od toho problému zrovna moc nepomohlo. "Nechci zapírat, že jsem normální ženská se všemi obtížemi, které k tomu patří. Hned druhý den po vítězství českých tenistek nad Belgičankami jsem se tak musela jít nechat vyspravit."

"Stres, přílišné pocení a neúměrné slunce pleti neprospívají," říká majitelka salónu Inka, kde Iveta podstoupila kosmetologické procedury a kde potkala nejslavnější českou plavkyni Yvettu Hlaváčovou.

Zdroj: www.super.cz

.

 

Salon Inka.. tady boj i s časem vyhrávají..

Salon na Staroměstském náměstí vlastní manželský pár,Inka a Matti, kteří pomoci biologického peelingu a speciální kosmetické řady značky Osaine, dělají doslova zázraky. Služby salonu Inka ocenila i Miss Katka Konvalinka-Průšová, která se díky péči tohoto týmu zbavila pigmentových skvrn v obličeji, které ji bránili v práci modelky.


Zdroj: časopis Moje Zdraví (lékárny), 04/2010

.

 

DOKONALÁ PLEŤ

díky manželskému páru Matti a Inka

Trápí vás pigmentové skvrny? Akné? vrásky? Teď už svým mindrákům můžete dát sbohem. A nepotřebujete k tomu žádnou chemii, umělý kolagen nebo botox. Díky velmi dobře působící přírodní kosmetice z mořských řas, která je vyráběna v Itálii a unikátnímu kosmetologickému ošetření se svých problémů zbavíte.

.

 

Mladičká přítelkyně Podhůrského ukázala nahé tělo!

Za svou dobrou vizáž a dokonalou pleť vděčí nejen svému mládí a bezstarostnému "pobytu" po Zdeňkově boku, ale hlavně umění paní Inky, kterou pro své hvězdné účely "využívají" i Ilončiny dvě slavnější kolegyně z branže - Hanka Mašlíková a Kateřina Průšová.

Zdroj: www.superspy.cz

.

 

Katka  Průšová všem vyrazila dech

„V minulosti jsem strašně trpěla na pigmentové skvrny, a to mi hodně znesnadňovalo mou práci v modelingu. Ale poté, co jsem přišla k Ince a ta mě z toho dostala, mě tato nauka tak chytla, že chci o procesu léčby kůže vědět co nejvíc. Není tak vyloučeno, že až jednou budu pro modeling stará, začnu se věnovat kosmetologickému poradenství," svěřila se Miss ČR 2002.


Zdroj: www.super.cz

.

 

Kateřina Průšová

Jak se ukázalo na malé párty kosmetického salónu InkaPrůšovépo manželství zbyly možná jen už luxusní hodinky. Po snubním prstenu na její ruce nebylo ani památky. Průšová si také celou dobu něco šuškala se svou kolegyní, modelkou Hankou Mašlíkovou a celkem pravděpodobné, že na přetřes kromě kosmetiky Osaine, kterou obě používají, přišly právě její manželské trable.

Zdroj: www.ihot.cz

 

 

Celebrity v salonu Inka, Kateřina Průšová, Eliška Bučková, Naděžda Krupská, Iveta Benešová, preparáty přípravky kosmetická řáda kosmetika Osaine, salon Inka, Matti