KNIHA

 

TZ, představení knihy VE JMÉNU PLETI, 28.4.2015

 

Celý svět už mnoho staletí se snaží řešit problémy s pletí a určitě i proto kosmetický průmysl hýbe světem. Není divu, vždyť 75-80% lidí je zasaženo možná nejhorší vadou kůže, a to akné. Akné trápí i mnoho z nás napříč generacemi a pohlavími. Ale pro mučedníky akné naštěstí máme očividně velice dobrou zprávu. Vysokoškolsky vzdělaná a navíc i s přes třiatřicetiletou praxi zkušená finská kosmetoložka, Inka Ojainmaa, CSc., a její manžel Matti které nyní dočasně profesně působí v Česku, v Praze, boj s akné skutečně umějí vyhrát.

Co to znamená? To znamená revoluci. Naštěstí bez smrticí zbraně. Inka dokázala vytvořit a rozpracovat způsob, jak se akné zbavit. Tím Inka dosáhla něčeho dříve nemožného, a to: nejen akné odstranit z kůže, ale aby se akné již nevrátilo zpět. Nikdy! A za podmínek vhodných ošetření a užívání kosmetických přípravků Osaine se to u Inky a Mattiho v Salonu „Matti & Inka“děje denně.

Ať rivalové píšou o nich lži, stejně nic jím to není naplat. Jedinečné a osobité kožní procedury Inky nejen pleť skutečně opraví, ale mění i samotný charakter pleti, aby už nebyla aknózní, a tak se již akné nevracelo. A to je asi jeden z hlavních důvodů, proč vznikla tato rozsáhlá kniha „VE JMÉNU PLETI“. Kniha vypráví také i příběh dlouhé cesty Inky za krásnou pleť. Kniha vrátí čtenáře na začátek objevení tajemství řádné pleti, objeví příčiny jejího strádaní a nakonec i ukáže čtenářovi reálnou – pozorovatelnou očima možnost pleti bez akné, která před tím aknózní byla. V průběhu nejšlechetnějšího kosmetologického zápasu za opravdu hezkou pleť boří Inka mýtů o původu akné, jako konzumace čokolády, nebo role hormonů, či užití hormonální antikoncepce atd. apod.…

A i když se předpokládají i protesty, tak průlomové metody Inky nebudou moci být zpochybněny, protože jsou prokázány mnoha fakty a podloženými výzkumy. Otázkou – velmi seriozní otázkou - zůstává: Proč vůbec odborníci protestují? Jednoduchá odpověď: protože sami akné zastavit, natož odstranit - natož natrvalo - neumí. A i ten fakt je více, než očividný. Pro odborníka bohužel.

Celoživotní úkol Inky byl splněn. Úkol zkrášlit aknózní pleť navždy. A ptáme se: Udělal to nikdo před ni? Ne. Nikdy v dějinách lidstva to nebylo snazší, než nyní. S Inkou a její knihou „Ve jménu pleti“. Na připojených fotografiích klientů finského a českého salonů může čtenář sám vidět výsledky Inčiny metody pleťové terapie mnohdy až tragických případů, které v ostatních salonech a ordinacích - i na světě - považovali za absolutně nenapravitelně.

Samotný postup opravy nedobré pleti je popsán ve jmenované knize. Zakládá se na důkladné přípravě pleti k tomuto procesu. I díky zvláštní finské trpělivosti manžela Inky kosmetologa Mattiho, který klientovi vyčistí póry pleti od jejích nenáležité náplně tak důkladně, že je možné dostat uzdravující látky až dovnitř osvobozených pórů, a to tak hluboko, že začne ozdravný proces. Případy akné řeší úspěšně: bez jediné výjimky.

Součástí pouze a jedině Salonu „Matti & Inka“ je jejích vskutku speciální způsob biologického peelingu, který dokáže oloupat nejen povrch pleti, ale zázračně i vnitřek jejích pórů. Důležitost produktů Osaine, tj. vybraných mořských řas, což podporuje úspěch procesu zkrášlení pokožky, je nesporná. Veškeré produkty jsou z přírodních složek bez jakékoliv chemie.

Špičkovou péčí se Inka a Matti Ojainmaa starají o pleť svých klientů za pomoci jen jejích speciálních biologických metod a postupů a i přípravků kosmetické řady Osaine, kterou přivezli do Čech právě oni. Porážku akné - dokonce i v tom nejhorším stádiu - demonstrují Inka a Matti denně na šťastných tvářích svých klientů. Dekujme, že Inka patrioticky vybrala místem provádění toho zázraku právě českou Prahu. Dnes jsme Vám představili nejnovější přírůstek do rodiny Inky a Mattiho, a to opravdu – bez diskuse ojedinělou a jedinečnou knihu Ve jménu pleti“.

 

 

Skupina klientů napsala a pojmenovala to:

Úžasné pleťové nadání Inky a jejího manžela Mattiho

 

Kosmetická dovednost týmu INKA-MATTI je zcela bezkonkurenční.

Dosud se nikde na světě nikomu ve shodném oboru činnosti nepodařilo konkurovat mimořádnosti v obsahu a v kvalitě výsledků dosahovaných

Inkou a Mattim.

 

Nezvratným důkazem toho jsou

neuvěřitelně zkrášlené tváře jejich klientů.

Pleťové metody týmu „Inka a Matti“ jsou výhradně přírodní bez použití chemie, botoxu, umělého kolagenu, skalpelu, nití, léků…

 

Přesvědčivý úspěch jejich práce jim přineslo zasloužené uznání:

byli oceněni zápisem do Encyklopedie osobností České republiky.

(„Who is… Kdo je… “, švýcarské vydání, r. 2006).

 

„Encyklopedie osobnosti“ Ince také psala:

„Blahopřejeme Vám!

Patříte k osobnostem, pro kterou se rozhodlo toto vydání slavné „Who“, celosvětově uznávaná biografická encyklopedií vydávaná od r. 1978 Ralphem Hübnerem. Jsou v ní obsaženy krátké biografie významných osobností, které si zaslouží být oceněny za své zvláštní výkony. Zařazení Vašeho životopisu Vás právem a zaslouženě může naplnit hrdostí…“

(životopis Inky je na str. 1084-1085).

 

 

Salon (krásy) Matti & Inka“: Ošetření problematické pleti

kosmetologická péče o problematické pleti

A tak jsme náš mimořádně úspěšný ve Finsku salon přemístili z Helsinek na Staroměstské náměstí v Praze. Ano, ve druhém patře tohoto domu i z českých tváří likvidujeme problémy pleti, hlavně akné. Když do Salonu Matti&Inka přišel pan Petr poprvé, nebyla jeho pleť pěkná, ale vyfotografovat jsme ho bohužel tehdy zapomněli. Takže ten počáteční horor nemůžeme doložit.

Levé foto už ukazuje malé zlepšení, jež ale to ještě samozřejmě nešlo nazvat hezkou pletí. Napravo už horor není, ale jizvy ano. Dalo to mnoho práce, ale odměnou za ni byl důvod k radosti. Velké radosti! Fotka vedle už ukazuje plné vítězství nad akné. Petr je stále našim klientem: ale chodí na ošetření jednou za 3 měsíce. Už ani nemusí chodit, neboť výsledky jsou víc než fantastické. Ano? Posuďte sami.

Ano, posuďte sami.

 

A toto vítězství je vlastně prohra rivalů, kteří stále někdy a někde píší o nás lži. Pan Petr G. toto vysvětlil takto:

„Ti, kteří předepisují lidem trpícím akné různé mastičky bez jakéhokoliv účinku, najednou zjistili, že nyní je tady někdo, kdo umí skutečně pomoci, kdo dokáže nad akné zvítězit a klientův problém pochopi i z psychického hlediska. A k tomu poskytuje opravdu působící preparáty, takže už nevyhazujeme peníze za nefungující, tj. nesprávně prostředky. A právě kvůli tomu všemu těmto lidem předepisujícím mastičky značně ubylo na prestiži“. Všechny klienti Salonu „Matti & Inka“ se k jeho vyjádření svorně připojili. Petr není jen hodně vzdělaný, ale je i moc hezký muž a asi i proto moc hezky o nás napsal, že:

„Inka a Matti ke štěstí svých klientů umějí opravit pleť. A jak výborně! Nebývalost Salonu Matti&Inka šťastně překvapuje aknózní mučedníky.

O nevídaných schopnostech Inky a Mattiho lze hovořit beze slov všemi jazyky světa. O výsledcích Salonu Inka daleko lépe než slova svědčí „před a po“ fotografie jejích klientů.

Klienti Salonu „Matti&Inka jsou vděční, že  Inka a Matti přivezli z Finska do Čech svou unikátní - a to i ve světovém měřítku - dovednost vítězství nad akné. Významnou mírou k absolutní účinnosti jejích kosmetologických metod přispívají nejúčinnější přípravky Osaine, jež málem divotvorně pomáhají zápasit s problémy pleti, a to i s akné, což opravdu umějí jen ony. Klienti si cení, že i v reklamě Inka slibuje jen to, co fakt plní. Jinými slovy: jejich reklama je pravdivá! Důkazem tohoto jsou nesčetné objektivní fotografií šťastně dokládající zdárné výsledky.

Pokud se vůbec najde někdo, kdo by se odvážil toto tvrzení vyvracet, nechť namísto planého nesouhlasu předloží své důkazy. Ale důkazy musí být natolik přesvědčivé, abychom jim věřili. Důkazy mají být nejen ve formě dutých slov, ale i viditelné. Tak, jak jsou viditelné důkazy „Matti&Inka“, a to i v reálu, tak i na www.problemypleti.cz. Dlouholetá, úspěšná praxe týmu „Inka+Matti“ je nejtalentovanějším právníkem tohoto „česko-finského týmu“.

 

A teď vysvětluji já:

ŘEKLI O NÁS, ŽE JSME JEDINÝM „OBCHODEM“ NA PLANETĚ, KDE SE PRODÁVÁ HEZKÝ VZHLED. A PRÝ TO NENÍ ANI DRAHÉ.

velmi důležitý aspekt činností našeho Salonu Matti & Inka

K otázce finančních výdajů spojených s komplexním ošetřením aknózní pleti nebo-li „bylo akné – není akné“ a jestli celý komplex ošetření je dokončen: Pak “je akné – nebude akné“.

Na úvodní konzultaci já, Inka, zkoumám stav pleti jedince, který klientem zatím není. Následně mu vysvětlím postup a význam ošetření v souladu s rázem a stavem jeho pleti. Ceny procedur ukazuje ceník našich služeb. Co prodáváme? Situaci, kterou by šlo pojmenovat jako: „bylo akné – není akné“.

Ano! To je skutečnost. Pozor: skutečnost v Salonu „Matti & Inka“ Realitou je, že my zkrášlujeme pleť ne zakrýváním problému, ale jeho odstraněním. Ano, aknózní pleť zlepšujeme odstraněním akné. Pokud vím, nikdo na planetě to ještě nedokázal. Jestli se mýlím, opravte mě. Řekněte kdo a kde. Ale zatím se zdá, že jsme jediní. Tak možná i proto rivalové šílí a na tzv. diskusních fórech na internetu na nás anonymní pisatelé neváhají nalít litry lží a špíny. Klienti to vysvětlují jako projev závist a nepřejícnost. Nevšímáme si toho.

 

Takže: kolik stojí „kilo” hezké pleti?

Klienti říkají, že prodáváme krásu. Změříme jí na váhu. Kolik kilogramů krásy chcete koupit? Vidíte, máme solidní kasu, ta měří na tuny. Tato kasa je symbol čestnosti. Co je to?

Tady funguje důležitý princip: Chceš-li vydělávat, budeš - ale pouze v případě, jestli prodáš lidem to, co lidé chtějí koupit, a nezůstaneš jenom u slibů, které nesplníš. My s Mattim svoje sliby plníme. Jana chtěla pleť bez akné na ní. Dostala takovou? Ano! Na následujících stránkách, myslím si, je dost přesvědčivý důkaz, jestli my sliby plníme. A PLNÍME? Na tuto otázku prakticky beze slov – odpovídají fotografie.

Pokračovaní rozhovoru o ceně ošetření v Salonu Matti & Inka.

Tato ošetření jsou nazývána

bylo akné – není akné a nebude akné“.

 

 

„To je důkaz neumění expertů,“ - řekla Helena a pokračovala nevzrušeně:

„Tak vypadala moje pleť, když jsem přišla poprvé do Salonu Inka.“ Situaci ohodnotila tak: „Za sedm let mého akné nebylo odborníka, kterého bych nenavštívila. Nikdo mi nepomohl. Za ty peníze, které jsem tam zaplatila - přesněji: vyhodila oknem - bych mohla mít nové, veliké a hodně drahé auto.“ Bohužel pak už peníze nebyly a tedy ani auto, ale něco přece bylo. Bylo stále horší akné. Ano, taková je realita u expertů, kteří se oficiálně zabývají akné,“ - završila smutně Jana a já v duchu vzpomněla „ovčí“ klevetu o nás v ČT.

 

Krásná nebyla. Teď je

 

Finanční aspekt u nás Jana okomentovala doslova takto: „Všechna ošetření v Salonu Inka i přípravky k domácímu používání beru jako zadarmo. A to nejen v porovnání s jinde vyhozenými penězi. Je to především ve srovnání s výsledky a ohodnocení těch ohromných výsledků. Tvrdím a tvrdit nikdy nepřestanu: je to tu „zadarmo!“

Ano, výsledek je úžasný a je to skutečnost. A NAVÍC úžasností je, že pleť je zkrášlená ne zakrýváním problému, ale jeho odstraněním. Ano, zlepšujeme aknózní pleť likvidací akné. „COKOLIV TO STOJÍ – TO NENÍ MOC. A NAVÍC nikdo na celé planetě to ani neumí“, a těmito slovy krásná učitelka Jana mě vlepila pusu.

Dekuji Ince a Mattimu.

 

Kolik u nás stojí ošetření pleti?” Málo nebo hodně?

A co to je „málo“ a co to je „hodně“ ?

A proč to stojí tolik, kolik to stojí?

Do ceny jsou zahrnuté výdaje Salonu: nájem; elektřina; plyn; voda; úklid; nákup nábytku a přístrojů; různé opravy; různé služby a apod. a apod.

Do ceny je zahrnuto i ocenění naší práce. Na otázku „Jak si my svou práci ceníme“ odpovídají fotografie, tj. důkaz naší činnosti! Také si, prosím, uvědomme, že:

1. Oprava pleti je pro toho, kdo toto činí,

proces nesmírně obtížný.

2. Mnohaleté působení Inky a Mattiho je proces

hodně náročný a docela komplikovaný.

3. Takže samozřejmě, že to musí být náležitě

zhodnoceno a oceněno.

4.Ocenění zasluhuje též talent, letitá praxe, zkušenost

a nevšední trpělivost. Zvláštní finská trpělivost.

Opravdu: sedět hodiny se shrbeným hřbetem

a skloněnou hlavou

5. a obratně očišťovat něčí pleť od uhrů je

rozhodně namáhavé a ne vždy estetické.

6. Navíc práce I+M je unikátní i z hlediska kvality

výsledků této práce. Vždyť i po dvouhodinovém

čištění pleti pleť není vůbec poškrábaná a přitom

je vyčištěná téměř do posledního póru.

7. Také je tu faktor unikátnosti. U nás klient

kupuje něco, co nekoupí – zdá se – nikde

na světě. Klient kupuje u Inky a Mattiho

vzhled. Kupuje příjemný a hezký zevnějšek. Říkají,

že Salon Matti & Inka je obchod, kde se prodává

pleť bez problémů na ní. A je to fakt pravda.

Díky, Matti. Díky, Inko.

 

TAKŽE ANO: MULTUM, SED NON MULTA (lat. Hodně neznamená mnoho).

 

 

Naše klientka Eliška

Eliška - před tím, než přišla k nám - pomoc od akné nikde nenašla. Tu našla v Salonu Inka. Nyní na její tváři už po mnoha let není po akné ani stopa! Neberte, jako škodolibost zmínku, že její matka je dermatoložka a - ježto samá nedovedla jí pomoci - vodila ji ke kolegům, což stejně bylo bezpředmětné. Proč o tomto hovořím? Ani nevím, Možná proto, že byla jsem zklamaná. Vždyť Eliščina matka vůbec nikdy nepřišla se s námi seznámit… A poděkování od matky Elišky jsme se také bohužel nedočkali. Ani nezavolala se suchým „Díky“. Nic. Matti by byl potěšen. Na té fotce vidíte jen jeho vlasy. Zrovna ošetřuje Elišku, provádí se první fáze toho našeho, hodně specifického biologického peelingu. Eli na důkaz své obrovské, neskonalé vděčnosti byla jednou z těch šťastných klientů, kteří mi umožnili, aby jejich fotografie byly použité v této knize. Díky. Já děkováním nešetřím.

A kdeže ty naše procedury provádíme a “kouzla“ činíme?

Pojďme se podívat…

En fragrant delit ( fr. Na místě činu)

MATTI+INKA: ošetření problematické pleti

O našich ošetřovnách říkají, že jsou účelné i útulné. Během dosavadních přes 30 let svého působení byl náš salon zprvu ve finském přímořském městečku Kaitaa poblíž Helsinek, pak v jeho centru a teď jsme v centru Prahy.

A nikde jsme salon nezařizovali po vzoru ordinací lékařů, jak nezřídka dělávají jiní. Nikdy nebylo - a stále není - naším úmyslem napodobovat nemocnice. Kosmetický salon má být přívětivější. Tak u nás svítí lampy s barevnými stínidly a u vchodu lákavě voní káva, kterou nabízíme. Rostliny a květiny jsou kvůli hygieně sice umělé, ale oku lahodí i tak.

Matti v salonu nosí předepsané bílé „doktorské“ kalhoty, nicméně na lékaře si opravdu nehraje. Je kosmetolog. Mimořádně pohodlná - téměř zdravotní, neboť jsou s přihlédnutím na polohu páteře klienta - lehátka, která vidíte na snímku, jsou od na ně specializované francouzské firmy. Během ošetření tiše hraje hudba – většinou jazz 30. – 60. let. Opakuji, že naše ošetření jsou bezbolestná, ale hudba pomáhá, aby se klient během ošetření nenudil. Takto ošetření pleti spojujeme s příjemnou hudbou. Na důkaz tohoto stále obdivuhodně vyzpěvuje i o pleti nesmrtelný Frank Sinatra: „I´ve got you under my skin“ neboli „mám tě pod mojí kůží“… Stále kůže…………

Malé, ale veliké objasnění

 

Ukázala jsem jednu naši ošetřovnu. V ni opravujeme pleť, převážně aknózní.

Na otázku, zdali úspěšně, beze slov odpovídají fotografie.

 

O způsobech našeho ošetřování pleti mluvím na jiných stránkách

této knihy. Ale možná čtenáře zaujme docela prostá otázka, a to:

 

Proč v této knize píši hodně o akné? Opravdu: proč?

Podnázev Salonu Matti & Inka je: „ošetření problematické pleti“. Takže mluvíme o problémech kůže. A víme, že Ano: Každý problém na pleti přináší veliké fyzické i duševní rozladění. Ovšem, je známo, že akné suverénně vede jejich seznam. Ano: počet a míra aknózního strádání je možná větší než u ostatních. Vždyť mnoho tisíciletí akné trápí lidi, ale lidstvo je stále bezmocné. Naše „opravené“ klienty protestují. Ano: Fotky klientů Inky a Mattiho tu bezmocnost vyvrací. A jsme si na to pyšní! Ano: A to je i důvod, proč v této knize hovořím hodně o akné. Takže důvod je. Ale pojďme si vyjádřit tento důvod jednoduše:

 

CHCEME ZVÍTĚZIT NAD AKNÉ!

A VÍTĚZÍME NAD AKNÉ!